Narlıca İlaçlama

Narlıca  İlaçlama

Ev İlaçlama Narlıca

2019-07-08

Ev, Konut, Bina İlaçlama
Konutlarda En Çok Görülen Böcek Türleri Nelerdir Konutlarda Görülen Yaygın Böcek Türleri ve Kontrol Yöntemleri Evleri istila eden zararlılar düşünüldüğü zaman ilk akla gelen, kemirgenler hayatımızda çok karşılaştığımız canlılardır ve büyük zararları vardır.Hemen hemen her şeye zarar verirler.Kemirgenlerle mücadele için bir kaç yöntem vardır.

Fabrika İlaçlama
Fabrikalarda Haşere Kontrol Yöntemi Depolar ve fabrikalar, gün boyu alınan teslimatlar ve tesislerdeki çoklu giriş noktaları ile haşerelerin, böceklerin ve diğer zararlıların uğrak yeridir.

Gıda Tesisleri İlaçlama
Restoran, Kafe, Catering Firmaları, Gıda Üretim Tesislerinde Karşılaşılan Haşere Problemleri Gıda sektöründe çalışan farklı tesi ler, çeşitli kaynaklardan gelen zararlıların sebep olduğu tehditlerle karşı karşıyadır

Hastane, Sağlık Ocağı ve Sağlık Kuruluşları İlaçlama
Sağlık Kuruluşlarında Haşere Kontrol Yönetiminde Nelere Dikkat Edilmelidir Hastaneler, sağlık ocakları yada diğer sağlık kuruluşları müşterileri itibariyle temizlik konusuna daha da önem taşır.

Eğitim Alanları (Okul, Üniversite, Yurt vb.) İlaçlama
Okullardaki Zararlılarla İlgili Genel Bilgiler ve Zararlıların Kontrol Yöntemleri Böcekler, haşereler, kemirgenler ve diğer zararlılar okul ortamını kirletmekte ve okulda okuyan ..


Haşereler ve kemirgenler firmaların prestij kaybına neden olduğu gibi 200 hastalık etkeni taşımakta, tüm gıdaları enfekte edebilmektedir. Hamam böcekleri pek çok patojen bakteri taşırlar bunların başlıcaları solmenella, staphylococus, streptococus ve coliform bakterileridir. Ayrıca pek çok insan hamam böceklerinin döküntü ve dışkılarına karşı alerjik reaksiyon göstermektedir. Haşerelerle mücadelede, mücadele edilen canlının biyolojik yapısını ve yaşam şeklini bilmek çok önemlidir. 3500 türü bulunan hamam böceğinin 3 türü şehirlerde yaşamaktadır. Hamam böceği sorununu çözmek için profesyenel bir ekiple olaya müdahale etmek gerekir.

Sayfamızı Paylaşın